آب بندی بتن پی و فونداسیون

آب بندی بتن پی و فونداسیون

مواد عایق رطوبتی امولسیونی که اکثرا برای آب بندی بتن های مدفون در خاک و یا هر قسمت از سازه بتنی  در خاک استفاده می شود از بهترین نوع مواد آب بندی بتن می باشد . عایق رطوبتی امولوسیونی که بر پایه پلیمر های قیری  ساخته می شود در مقابل رطوبت خاک و آب های زیر زمینی بسیار عالی عمل کرده و می تواند بتن را در مقابل انواع آب های مهاجم زیر زمینی که فشار زیادی هم دارند و همچنین دارای یون مخرب کلر و سولفات نیز می باشند محافظت نمایند . استفاده از این عایق رطوبتی بسیار آسان بوده و در سریع ترین زمان ممکن خشک می شود .

انعطاف پذیری بالای آن باعث می شود در صورت تنش سازه به هیچ عنوان آب بندی مختل نشده و سیستم کاملا آب بند بماند .مصرف بسیار پایین آن و اقتصادی بودن قیمت آن باعث شده که مصرف کنندگان رغبت زیادی جهت استفاده بعنوان مواد عایق رطوبتی و مواد آب بندی بتن از این محصول داشته باشند . در بحث آب بندی استخر و عایق کاری بدنه بیرونی استخر جهت جلوگیری از ورود آب های زیر زمینی و سطحی به داخل استخر می توان از این عایق  رطوبتی استخر استفاده نمود.

یکی دیگر از موارد مصرف این عایق رطوبتی استفاده در حوزه پل سازی و روگذرهای شهری می باشد .

برای آب بندی بتن مدفون در خاک که همیشه در معرض فشار و رطوبت قرار دارد یکی از بهترین مواد محافظتی با کارایی بالا و قابل اطمینان می باشد .

برای اخذ اطلاعات بیشتر و نحوه کاربرد این مواد با کارشناسان این شرکت در تماس باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + هفده =